Послуги з митного оформлення вантажів.

ТОВ  « Клін Карго» пропонує повний спектр послуг з митного оформлення товарів :

Оформлення документації. Ми пропонуємо послуги з підготовки, узгодження й оформлення вантажних митних декларацій, супровідних, дозвільних та інших документів, необхідних при митному оформленні. Остаточний пакет документів залежить від мети переміщення товару через кордон, його коду за номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності ( УКТЗЕД), форми розрахунку між партнерами , умов транспортування та інших факторів. Звернувшись до нас, Ви можете скористатися послугами щодо складання зовнішньоекономічних контрактів , заповнення різних транспортних документів (рахунків -фактур , пакувальних листів , накладних , специфікацій та ін.).

Контроль і обслуговування митних операцій. Ми надаємо послуги з представництва інтересів клієнтів в митних органах. При цьому наші фахівці беруть на себе всі клопоти, які можуть виникнути під час переміщення товарів через кордон. У нас Ви можете скористатися комплексним пакетом послуг з обслуговування експортно-імпортних операцій, який включає не лише підготовку і заповнення потрібної документації, супровідних паперів, а й оплату митних платежів та зборів, контроль над правильним виконанням процедур, розміщення перевезеного через кордон товару на складах СТЗ при виникненні даної необхідності та ін.

Отримання дозвільних документів. Звернувшись до наших фахівців, Ви отримуєте висококваліфіковані послуги з комплектації всіх потрібних документів для своєчасної доставки вантажу в пункт призначення. Ми допоможемо в оперативному отриманні всіх необхідних дозволів та сертифікатів відповідності на товар, що переміщується .

Акредитація суб’єктів ЗЕД на митниці. Наші фахівці, за наявності всіх необхідних документів, здійснюють акредитацію на митниці протягом одного робочого дня.

Консультації. Ми пропонуємо своїм клієнтам професійні консультаційні послуги з питань митного законодавства та зовнішньоекономічної діяльності . Наші фахівці роз'яснять Вам специфіку здійснення різних зовнішньоекономічних операцій, особливості складання контрактів, супровідних документів на товар і багатьох інших нюансів, що стосуються митного оформлення Вашого вантажу . Крім цього, ТОВ  « Клін Карго» пропонує усні та письмові консультації з визначення кодів УКТЗЕД, розрахунку мита і ПДВ, щодо вибору оптимального митного режиму та ін.

Можливі ризики при митному оформленні товарів:
Основна частина ризиків при самостійному проходженні процедури митного оформлення пов'язана з некоректним визначенням переліку всіх документів , які потрібні для декларування товарів. Це обумовлено цілим рядом причин, серед яких можна виділити:

  • складність сучасного митного законодавства, в яке постійно вносяться доповнення і зміни;
  • невірне тлумачення та розуміння нормативних актів і законів України;
  • помилки у визначенні товару за номенклатурою УКТЗЕД;
  • великий обсяг інформації з питань переміщення товару через кордон.

Наслідки невірного митного оформлення. Невірне митне оформлення (неграмотне складання зовнішньоекономічних контрактів, помилкова класифікація товару за УКТЗЕД, тощо) може спричинити за собою такі негативні наслідки , як:

  • ризик невиконання термінів доставки товару , що призводить до штрафних санкцій за несумлінне виконання договірних зобов'язань з партнерами ;
  • ризик реальних збитків і значних додаткових витрат при втраті швидкопсувних товарів;
  • додаткові фінансові витрати на супровід товару і його транспортування ;
  • ризик адміністративної відповідальності, штрафних санкцій та арешту перевезеного через кордон товару при порушенні митного законодавства.

Вартість митного оформлення. Вартість послуг з митного оформлення товарів залежить від специфіки вантажу, його пункту відправлення, складності декларування, кількості товарних позицій і артикулів в партії.